Leiunurk

Loomateemaline joonista-ja-mängi komplekt kõikjale kaasavõtmiseks! Tegevuse etapid:1) Värvimine, joonistamine ja mängimine2) Kustuta ja alusta uuesti3) Paki tegevuskaardid mappi kokku ja võta see kaasa, kuhu iganes lähed! Komplektis:Kompaktne kõik-ühes riidest mappTahvel4 valgetahvli markerit11 erinevate tegevustega lehte (sudoku, punktide ühendamine,...
Kaunistustarbed

Liblikate valmistamise komplekt

83260
6,85 €
Ühest komplektist saab valmistada 25 erinevat liblikat. Komplektis plastikust värvilised kehad, tundlad ning õhukesed tiivad kaunistamiseks.  NB! Selleks, et saada tiivad läbi keha, voldi nad lehviku moodi kokku, et nad august läbi mahuks. Seejärel haruta need ettevaatlikult lahti.
Töökoda 61 x 66 x 60cm /h50cm/
Viimased tooted laos
124,80 €
Antud komplekt on ideaalne meisterdushuvilisele lapsele. Komplektis on olemas funktsioneeriv töölaud koos kõikide vajalikkude vahenditega(tööriistad, mutrid/poldid, elemendid kokku panekuks), lisaks on kaasas ka mitmed juhendid erinevate ideedega.
Viltpliiatsid

Marker metallik Jovi 6 värvi

0/1606M
4,80 €
6 värvi Metallikvärviga viltpliiats, mis on ideaalne kvaliteetseks joonistamiseks paberile, metallile, puidule, plastikule, nahale ja klaasile. Permanentne poorsetel pindadel, siledatelt pindadelt võimalik niiske lapiga maha pühkida. Ots, d=4,2mm. Antud viltpliiatsid on tehtud toiduvärvidega.
Kuvatakse 1–6 toodet (kokku 6)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.