Viltpliiatsid

9,95 €
24 erinevat värvi. Viltpliiast, millel on kauakestev ja eriti vastupidav ots, d=5mm. Nahalt pestav vee ja seebiga. Pestav masinapesuga 40 kraadi juures. 
Kvaliteetsed jämedad viltpliiatsid Pelikan colorella super.  8 erksat tooni, mida saab pesta enamikelt kangastelt * Veepõhine lõhnatu tint * Keskkonnasõbralik, mitte-toksiline. * Joone laius: 1 mm, 3 mm, 5 mm. * Lõigatud otsaga.
5,60 €
Kahe otsaga vilpliiats, mis on  vastupidava ja kauakestva viltotsaga. Kaks joone laiust: peenike ja lai. Veebaasil tint tuleb masinapesuga enamikelt riietelt välja.
4,60 €
Extra jämedad jumbo viltpliiatsid. Toodetud Hollandis spetsiaalselt lasteasutustele. Hea katvuse ja kvaliteediga. 10tk pakis.
Koolikaubad

viltpliiatsid 12 tk. long life

50207
3,95 €
Erksate värvidega ja kauakestvad (värvib üle 300 m!) viltpliiatsid. Seebi ja veega ülihästi väljapestavad enamikel tekstiilidel ja nahal. Fikseeritud ja koonilise otsaga (d=3.6mm).
13,85 €
M&G Metallic viltpliiatsid on intensiivse pärlmutter värviga ja sobivad seeläbi suurepäraselt erinevate efektide, mix-media ja kalligraafia jaoks. Veebaasil sädelev tint jääb hästi näha ka tumedal ja toonitud paberil. Viltpliiatsi ümar ots on paraja suurusega nii kirjutamiseks kui joonistamiseks.
Koolikaupade ettetellimine

Viltpliiatsid Pelikan Colorella 30 tk.

14548
5,90 €
Peene kiudotsaga, joone laius umbes 0,8 mm.* Ümmargune.* Komplektis 30 värvi.* Ventileeritav kork.* Veepõhine tint - kergesti pestav enamiku tekstiilide pealt.
Viltpliiatsid

Marker Maped Custom 4 tk.

45177
3,35 €
Maped Custom permanentne marker sobib ideaalselt erinevaks otstarbeks. See kirjutab enamikele pindadele: papile , puidule, paberile, plastikule, metallile jne. Parim igapäevaste esemete täiustamiseks ja igasuguste meisterdustoimingute jaoks. Tugevate, erksate värvidega, hea püsivus ja vastupidavus kõigil pindadel. Kuivab kiiresti. Alkoholibaasil tint. 4...
Viltpliiatsid

Marker Maped Custom 12 tk.

45474
9,45 €
Maped Custom permanentne marker sobib ideaalselt erinevaks otstarbeks. See kirjutab enamikele pindadele: papile , puidule, paberile, plastikule, metallile jne. Parim igapäevaste esemete täiustamiseks ja igasuguste meisterdustoimingute jaoks. Tugevate, erksate värvidega, hea püsivus ja vastupidavus kõigil pindadel. Kuivab kiiresti. Alkoholibaasil tint. 12...
Viltpliiatsi lai ots ja maksimaalne läbimõõt laseb lastel kergemini värvimist õppida. Erksate värvidega ja kauakestvad (värvib üle 400m) viltpliiatsid on vee ja seebiga ülihästi väljapestavad enamikelt tekstiilidetl ja nahalt Lai, fikseeritud, kooniline ots (d= 5,9mm)
5,00 €
3 mm pintselotsaga viltpliiatsid Vesilahustuv tint ei sisalda gluteeni. Ventileeriva otsikuga, nahalt mahapestavad veega, riietelt ühe pesutsükliga.
6,40 €
Kahe erineva otsaga / 2,6 ja 4,7mm/  viltpliiatsid, 12 värvi karbis. ventileeruva korgiga ja mittetoksilise tindiga /toiduvärv/ ning riietelt ja kätelt kergesti maha pestav.
5,50 €
Kauakestva eriti vastupidava otsaga viltpliiats, d=2.8mm. Nahalt pestav vee ja seebiga. Pestav masinpesuga 40 kraadi juures. 
2,70 €
Kauakestva eriti vastupidava otsaga viltpliiats, d=2.8mm. Nahalt pestav vee ja seebiga. Pestav masinpesuga 40 kraadi juures. 
Joonistuskomplekt tahvliga Maped Creativ Travel Board Animals
  • −30%
Viimased tooted laos
Loomateemaline joonista-ja-mängi komplekt kõikjale kaasavõtmiseks! Tegevuse etapid:1) Värvimine, joonistamine ja mängimine2) Kustuta ja alusta uuesti3) Paki tegevuskaardid mappi kokku ja võta see kaasa, kuhu iganes lähed! Komplektis:Kompaktne kõik-ühes riidest mappTahvel4 valgetahvli markerit11 erinevate tegevustega lehte (sudoku, punktide ühendamine,...
Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 33)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.