Viltpliiatsid

1,30 €
Kauakestva eriti vastupidava otsaga viltpliiats, d=2.8mm. Nahalt pestav vee ja seebiga. Pestav masinpesuga 40 kraadi juures. 
Koolikaupade ettetellimine

viltpliiats glitter 8 värvi

4212
6,40 €
glitterefektiga viltpliiatsid. Vee baasil tint. Hästi maha pestav nii riietelt kui nahalt
20,90 €
4*12 värvi Suur viltpliiats, millel on kauakestev ja eriti vastupidav ots. Ohutu ventileeritud korgiga. Veebaasil tint tuleb masinapesuga välja enamikelt riietelt. 
Joonistuskomplekt tahvliga Maped Creativ Travel Board Animals
  • −30%
Viimased tooted laos
Loomateemaline joonista-ja-mängi komplekt kõikjale kaasavõtmiseks! Tegevuse etapid:1) Värvimine, joonistamine ja mängimine2) Kustuta ja alusta uuesti3) Paki tegevuskaardid mappi kokku ja võta see kaasa, kuhu iganes lähed! Komplektis:Kompaktne kõik-ühes riidest mappTahvel4 valgetahvli markerit11 erinevate tegevustega lehte (sudoku, punktide ühendamine,...
3,40 €
Suur viltpliiast, millel on kauakestev ja eriti vastupidav ots, d=5mm. Nahalt pestav vee ja seebiga. Pestav masinapesuga 40 kraadi juures. 
Marker metallik Jovi 6 värvi
  • −30%
Viltpliiatsid

Marker metallik Jovi 6 värvi

0/1606M
2,94 € 4,20 €
6 värvi Metallikefektiga veepõhise tindiga marker, mis on ideaalne kvaliteetseks joonistamiseks paberile, kartongile. Mittepoorsetelt pindadelt /metall, klaas, portselan / maha pühitav niiske lapiga. Tugev ja vastupidav otsik 4,2mm
Viltpliiatsid

Marker Maped Custom 4 tk.

45177
3,35 €
Maped Custom permanentne marker sobib ideaalselt erinevaks otstarbeks. See kirjutab enamikele pindadele: papile , puidule, paberile, plastikule, metallile jne. Parim igapäevaste esemete täiustamiseks ja igasuguste meisterdustoimingute jaoks. Tugevate, erksate värvidega, hea püsivus ja vastupidavus kõigil pindadel. Kuivab kiiresti. Alkoholibaasil tint. 4...
Viltpliiatsid

Marker Maped Custom 12 tk.

45474
9,35 €
Maped Custom permanentne marker sobib ideaalselt erinevaks otstarbeks. See kirjutab enamikele pindadele: papile , puidule, paberile, plastikule, metallile jne. Parim igapäevaste esemete täiustamiseks ja igasuguste meisterdustoimingute jaoks. Tugevate, erksate värvidega, hea püsivus ja vastupidavus kõigil pindadel. Kuivab kiiresti. Alkoholibaasil tint. 12...
Viltpliiatsi lai ots ja maksimaalne läbimõõt laseb lastel kergemini värvimist õppida. Erksate värvidega ja kauakestvad (värvib üle 400m) viltpliiatsid on vee ja seebiga ülihästi väljapestavad enamikelt tekstiilidetl ja nahalt Lai, fikseeritud, kooniline ots (d= 5,9mm)
5,00 €
3 mm pintselotsaga viltpliiatsid Vesilahustuv tint ei sisalda gluteeni. Ventileeriva otsikuga, nahalt mahapestavad veega, riietelt ühe pesutsükliga.
6,40 €
Kahe erineva otsaga / 2,6 ja 4,7mm/  viltpliiatsid, 12 värvi karbis. ventileeruva korgiga ja mittetoksilise tindiga /toiduvärv/ ning riietelt ja kätelt kergesti maha pestav.
5,50 €
Kauakestva eriti vastupidava otsaga viltpliiats, d=2.8mm. Nahalt pestav vee ja seebiga. Pestav masinpesuga 40 kraadi juures. 
2,70 €
Kauakestva eriti vastupidava otsaga viltpliiats, d=2.8mm. Nahalt pestav vee ja seebiga. Pestav masinpesuga 40 kraadi juures. 
Koolikaupade ettetellimine

Viltpliiatsid Pelikan Colorella 30 tk.

14548
5,90 €
Peene kiudotsaga, joone laius umbes 0,8 mm.* Ümmargune.* Komplektis 30 värvi.* Ventileeritav kork.* Veepõhine tint - kergesti pestav enamiku tekstiilide pealt.
13,20 €
M&G Metallic viltpliiatsid on intensiivse pärlmutter värviga ja sobivad seeläbi suurepäraselt erinevate efektide, mix-media ja kalligraafia jaoks. Veebaasil sädelev tint jääb hästi näha ka tumedal ja toonitud paberil. Viltpliiatsi ümar ots on paraja suurusega nii kirjutamiseks kui joonistamiseks.
Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 29)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.