Pildikaardid

42,00 €
50 suureformaadilist tegevuskaarti, kus lapsed teevad erinevaid tegevusi. Aitavad lastel õppida tegusõnasid ning arendada oma väljendusoskust.
44,80 €
Emotsioonikaardid toetavad laste emotsioonide ära tundmist, tihtipeale on lastel end raske väljendada kuna nad ei mõista oma tundeid. Antud kaartidega on lastel kergem oma tundeid väljendada ja neile nimetus anda. Kaardid aitavad lastel arendada kõne-, analüüsi- ja sotsiaalseid oskusi Komplektis on 60 tugevat pilti.
Mänguasjad

Pildikaardid igapäevane elu

342220
16,80 €
48 fotot laste igapäevase sõnavara rikastamiseks.  6 teemat: mänguasjad, riided, hügieen, transpordivahendid, põllumajandusloomad ja muusikariistad.
21,90 €
Mängu eesmärgiks on õpetada lastele, et iga pere on unikaalne. Seda mängu mängides õpivad lapsed üksteise kohta ning see teeb kogu rühma ühtsemaks. Samuti õpivad lapsed aksepteerima erinevusi, mis kujundab nendest empaatilisemad ning sallivamad inimesed.
31,50 €
Komplekt sisaldab 36 putuka pilti + 36 putuka röntgen ülesvõtet. Komplekt sobib kasutamiseks valguslauale, kus lapsed saavad vaadata, milline erinevate putukate struktuur seestpool välja näeb, kas neil on omavahel sarnasusi või mitte. Ühe pildi suurus 10*15cm.
Schubi jutukaardid: Globi...
  • −10%
Viimased tooted laos
25,92 € 28,80 €
Globi on väljamõeldud tegelane. Teda võib ära tunda punase-mustaruuduliste pükste ja musta bareti järgi. Naljakate ideede ja trikkidega ning põnevate seiklustega vallutab Globi laste südameid. Globi edu saladus ei seisne siiski tema väljanägemises, vaid iseloomus: tema huumoritajus, ainulaadsuses ja isikupäras. Ta on iga asja peale meister, uljaspea,...
Mänguasjad

Memory SUUR "sõidukid"

49111
29,99 €
Suuuper suuur memory mäng erinevate sõiduki piltidega. Ühe pildi mõõt on 16*16cm, pildid on selged ja arusaadavad, valmistatud tugevast ja vastupidavast kartongist. Pilte saab lisaks memoryle kasutada ka niisama pildikaartidena, et õpetada lastele erinevaid sõiduvahendeid. 
Memory SUUR "loomad"
Viimased tooted laos
Mänguasjad

Memory SUUR "loomad"

33679
29,99 €
Suuuper suuur memory mäng erinevate loomade piltidega. Ühe pildi mõõt on 16*16cm, pildid on selged ja arusaadavad, valmistatud tugevast ja vastupidavast kartongist. Pilte saab lisaks memoryle kasutada ka niisama pildikaartidena, et õpetada lastele erinevaid loomi. 
Kuvatakse 1–12 toodet (kokku 12)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.