Pildikaardid

42,00 €
50 suureformaadilist tegevuskaarti, kus lapsed teevad erinevaid tegevusi. Aitavad lastel õppida tegusõnasid ning arendada oma väljendusoskust.
44,80 €
Emotsioonikaardid toetavad laste emotsioonide ära tundmist, tihtipeale on lastel end raske väljendada kuna nad ei mõista oma tundeid. Antud kaartidega on lastel kergem oma tundeid väljendada ja neile nimetus anda. Kaardid aitavad lastel arendada kõne-, analüüsi- ja sotsiaalseid oskusi Komplektis on 60 tugevat pilti.
Mänguasjad

Pildikaardid igapäevane elu

342220
16,80 €
48 fotot laste igapäevase sõnavara rikastamiseks.  6 teemat: mänguasjad, riided, hügieen, transpordivahendid, põllumajandusloomad ja muusikariistad.
21,90 €
Mängu eesmärgiks on õpetada lastele, et iga pere on unikaalne. Seda mängu mängides õpivad lapsed üksteise kohta ning see teeb kogu rühma ühtsemaks. Samuti õpivad lapsed aksepteerima erinevusi, mis kujundab nendest empaatilisemad ning sallivamad inimesed.
Pildikaardid loomad + CD
  • Uus
Avalehele

Pildikaardid loomad + CD

342212
49,50 €
Mäng sisaldab: 30 suurt pildikaarti, 30 väikest pildikaarti, CD plaat looma häältega. Reaalsed pildid reaalsetest loomadest. Vahva mäng erinevate loomade ning loomahäälte tundma õppimiseks. Mängus on kategooriate kaupa esindatud järgmised loomad :  koduloomad, taluloomad, metsloomad, safariloomad ning mereloomad. Mäng arendab tähelepanu, laiendab...
Kuvatakse 1–11 toodet (kokku 11)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.