Keeleõppe mängud

Õppemäng "EXPLORA"
Toode tellimisega
Keeleõppe mängud

Õppemäng "EXPLORA"

90020
99,50 €
Mängu põhimõte on õpetada lapsele termineid nagu ees/taga, sees/väljas, pikali/püsti, paremal/vasakul, all/üleval jne.  Mäng arendab püsivust, keskendumisvõimet, kuulamisoskust, loogilist mõtlemist. Väga hea kasutada keeleõppeks. Pildid on kahepoolsed ning laps peab asetama õiget värvi nupu õige pildi juurde. Komplektis 3 suurt plastikust kahepoolset...
Mänguasjad

Magnetmäng sõnad lauseteks

337137
79,95 €
Mäng sisaldab: 5 magnetist kahepoolset pilditahvlit suuruses 50*35cm, 83 magnetist objekti, 22 juhendikaarti Mängu eesmärgiks on õpetada lastele erinevate objektide sorteerimist, vaatlemist , arendada sõnavara, õpetada lausete moodustamist.Läbivad teemad: kodu, keha,klassiruum, maja, toit esemed. Mängu saab mängida mitmel erineval viisil, juhendajal...
53,50 €
Seeriapildid. Lood võivad olla erineva pikkusega, koosneda kas kahest, kolmest või neljast kaardist. Aluskaartidel võib olla mõni tegevuspilt juba märgitud- laps peab aru saama ja leidma väikesed kaardid samast tegevusest ja asetama need õigesse järjekorda. Laps oskab võrrelda, luua seoseid, saab aru tegevustest piltidel. Mäng sisaldab : 24 aluskaarti, 52...
õppemäng DIALOOG TELLIMISEL
Toode tellimisega
Keeleõppe mängud

Õppemäng "DIALOOG"

03221
235,00 €
Õppemäng arendab lapse suhtlemis- ja jutustamiseoskust. Samuti arendab tähelepanuvõimet ning loogilist mõtlemist. Hea kasutada eesti keele arendamiseks esimese või teise keelena. Saab kasutada ka võõrkeele õppeks.  Komplektis: 8 suurt plastikust teemakaarti mõõtudega 40*30cm, 8 väikest teemakaarti mõõtudega 16*12.5cm, 1 plastikust kaardihoidja, 14...
õppemäng SUHTLEMINE tellimisel
Toode tellimisega!
Keeleõppe mängud

Õppemäng "SUHTLEMINE"

03918
249,00 €
Õppemäng arendab lapse suhtlemis- ja jutustamiseoskust. Samuti arendab tähelepanuvõimet ning loogilist mõtlemist. Hea kasutada eesti keele arendamiseks esimese või teise keelena. Saab kasutada ka võõrkeele õppeks.  Mäng sisaldab : 8 suurt kahepoolset teemakaarti suuruses 40*32cm, 48 värvilist plastik nuppu, 2 puust alust kaartide hoidmiseks
Keeleõppe mängud

Õppemäng "DIALOOG LIFE"

90017
116,00 €
Õppemäng arendab lapse suhtlemisoskust, jutustamisvõimet, oskust kirjeldada pilte. Samuti arendab kuulamisoskust ning loogilist mõtlemist. Hea kasutada eesti keele arendamiseks esimese või teise keelena. Saab kasutada ka võõrkeele õppeks. Piltidel on kujutatud igapäevased tegevused millega lapsed kokku puutuvad.  Komplektis 3 suurt plastikust teemapilti,...
Mänguasjad

Pildikaardid igapäevane elu

342220
16,80 €
48 fotot laste igapäevase sõnavara rikastamiseks.  6 teemat: mänguasjad, riided, hügieen, transpordivahendid, põllumajandusloomad ja muusikariistad.
Arendavad õppemängud

Maxiloto Toiduained

336557
39,00 €
Komplektis 6 aluspilti suuruses 32*23cm ning 36 pildikaarti suuruses 10*10cm. Laps teab ja tunneb toiduaineid piltidel, oskab võrrelda, tunneb ära õige toiduaine enda pildil. Pildid suured ja selged, sobivad hästi ka väikelastele ja keeleõppeks.
Maxiloto loomad
Viimased tooted laos
Mänguasjad

Maxiloto loomad

387016
36,00 €
Laps õpib loomi tundma pildi järgi, oskab neid nimetada ning leida mängukaartide hulgast sama looma, kes on tema mängulaual.
42,00 €
50 suureformaadilist tegevuskaarti, kus lapsed teevad erinevaid tegevusi. Aitavad lastel õppida tegusõnasid ning arendada oma väljendusoskust.
44,80 €
Emotsioonikaardid toetavad laste emotsioonide ära tundmist, tihtipeale on lastel end raske väljendada kuna nad ei mõista oma tundeid. Antud kaartidega on lastel kergem oma tundeid väljendada ja neile nimetus anda. Kaardid aitavad lastel arendada kõne-, analüüsi- ja sotsiaalseid oskusi Komplektis on 60 tugevat pilti.
Mänguasjad

Õppemäng "Ütle sõnadega"

388083
39,80 €
Lapsed saavad järk-järgult rikastada oma sõnavara ning luua üha täpsemaid ja terviklikemaid väiteid, liikudes sõnadest lauseteni. Mäng on üles ehitatud 9 teema ümber: TOIT, RIIETUS, KOOL, KODU, LOOMAD, KEHA, HÜGIEEN, TRANSPORT JA AED. Soodustab lihtsamate lausete loomist, rikastab sõnavara ning arendab kuulamist.
21,90 €
Mängu eesmärgiks on õpetada lastele, et iga pere on unikaalne. Seda mängu mängides õpivad lapsed üksteise kohta ning see teeb kogu rühma ühtsemaks. Samuti õpivad lapsed aksepteerima erinevusi, mis kujundab nendest empaatilisemad ning sallivamad inimesed.
Arendavad õppemängud

Kaardimäng "Meie toit"

95023
23,50 €
Mäng sisaldab : 40 mängukaarti toiduainete piltidega, 5 piktogrammkaarti piltidega toidu päritolu kohta.  Mängu eesmärk on viia õige toiduaine kokku õige piktogrammiga. Mäng arendab mõtlemisvõimet ning annab infot toidu tegeliku päritolu kohta. Videojuhise leiate SIIT.
Kaardimäng Toidu sorteerimine
Viimased tooted laos
Arendavad õppemängud

Kaardimäng Toidu sorteerimine

96007
23,50 €
Mäng aitab arendada laste sõnavara toiduainete osas. Õpetab tervislike toitumisviise. Võimalik sorteerida vitamiine meie laual. Võimalus mängida ka memory versioonis mälumängu.
Arendavad õppemängud

Kaardimäng "Suuruste võrdlemine"

95008
23,50 €
Mäng koosneb 6 juhendikaardist, 48 väikesest kaardist mõõtudega 5 x 3 cm. Mängu põhimõtteks on õpetada lastele erinevate esemete geomeetrilist koseptsiooni, oskust võrrelda ning aru saada mõistetest nagu pikk ja lühike ning kitsas ja lai. Mõeldud 2-6 lapsele vanuses 4+
Schubi jutukaardid: Globi...
  • −10%
Viimased tooted laos
25,92 € 28,80 €
Globi on väljamõeldud tegelane. Teda võib ära tunda punase-mustaruuduliste pükste ja musta bareti järgi. Naljakate ideede ja trikkidega ning põnevate seiklustega vallutab Globi laste südameid. Globi edu saladus ei seisne siiski tema väljanägemises, vaid iseloomus: tema huumoritajus, ainulaadsuses ja isikupäras. Ta on iga asja peale meister, uljaspea,...
Mänguasjad

Memory SUUR "sõidukid"

49111
29,99 €
Suuuper suuur memory mäng erinevate sõiduki piltidega. Ühe pildi mõõt on 16*16cm, pildid on selged ja arusaadavad, valmistatud tugevast ja vastupidavast kartongist. Pilte saab lisaks memoryle kasutada ka niisama pildikaartidena, et õpetada lastele erinevaid sõiduvahendeid. 
Memory SUUR "loomad"
Viimased tooted laos
Mänguasjad

Memory SUUR "loomad"

33679
29,99 €
Suuuper suuur memory mäng erinevate loomade piltidega. Ühe pildi mõõt on 16*16cm, pildid on selged ja arusaadavad, valmistatud tugevast ja vastupidavast kartongist. Pilte saab lisaks memoryle kasutada ka niisama pildikaartidena, et õpetada lastele erinevaid loomi. 
Arendavad õppemängud

Õppemäng "Värvid"

90022
51,00 €
Korraga saab mängida 6 last. Iga laps saab ühe pildi, kordamööda hakatakse veeretama täringut. Värv, mis ilmub täringule, on vaja leida värviliste nuppude seast ning asetada enda pildil õigele kohale. Mäng õpetab värve, aitab keskenduda ning arendab loogilist mõtlemist.
Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 44)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.