Muud õppemängud

24,50 €
Kaelkirjak võib olla erinevat värvi nagu näitavad õppekaardid, ürita laduda kaartide järgi õiget värvi kaelkirjak kokku. Kui see on juba selge, siis tee ülesanne raskemaks ja hakka aja peale kaelkirjakuid kokku laduma. Vahva mäng, mis arendab tähelepanu, mustrite lugemist/jälgimist, lahenduste leidmise oskust ning oskust ette mõelda. Komplektis on puidust...
Keeleõpe

Memoriin puidust "mets"

56770
11,00 €
16 osaline puidust memory mäng, metsa ja metsloomade teemaline. Ühe pildi läbimõõt 4,5cm. Sobib väga hästi ka keeleõppeks!
14,90 €
Puidust strateegiamäng " 4 ritta" on vahva mäng, mida saavad korraga mängida 2 last. Kumbki lastest saab endale kindlat värvi puidust nupud, mida tuleb hakata läbi aluse aukudesse laskma. Mäng toimib nagu vana hea trips-traps-trull. Siin mängus tuleks aga kokku saada üks neljane rida, seda siis kas horisontaalselt, diagonaalselt või vertikaalselt. Võidab...
Õppemäng "Heledast...
  • −20%
Viimased tooted laos
17,00 € 21,25 €
Mäng sisaldab 25 õppepilti mida saab järjestada kas heledamast tumedamaks või vastupidi. Pildid on valmistatud puidust.  Antud pildid aitavad lastel mõista erinevaid värvitoone ning annavad arusaama, mis on heledam, mis tumedam.
Õppemäng "Sorteerimine...
Toode tellimisega!
Mäng sisaldab: puidust alus aukudega, puidust tangid, 6 kahepoolset ülesande kaarti, 9 puidust palli kolmes erinevas suuruses.  Ülesande kaartide järgi tuleb asetada vastava suurusega pallid õiges järjekorras puidust alusele. Mäng on väga hea tähelepanu, püsivuse ja kordinatsiooni ning peenmotoorika arendamiseks. Pildikaardid on erineva raskusastmega. 
Õppemängud

Memory SUUR "sõidukid"

49111
30,50 €
Suuuper suuur memory mäng erinevate sõiduki piltidega. Ühe pildi mõõt on 16*16cm, pildid on selged ja arusaadavad, valmistatud tugevast ja vastupidavast kartongist. Pilte saab lisaks memoryle kasutada ka niisama pildikaartidena, et õpetada lastele erinevaid sõiduvahendeid.  Banana Panda
Avalehele

Lepatriinu doomino GOKI

56716
13,20 €
Mäng on abiks loendamisel, numbrite õppimisel ning koguste mõistmisel. Klotside suurus on 6cm x 3cm
Õppemäng "Päritolu"
Toode tellimisega!
Mänguasjad

Õppemäng "Päritolu"

90023
46,50 €
Mäng on mõeldud 2-6 lapsele vanuses 5+. Sobib ka spetsialistidele individuaalseks õppetööks. Arendab loogilist mõtlemist, keskendumisvõimet, sõnavara, annab palju uusi teadmisi meid ümbritsevate toodete saamisloost. Videojuhendi leiate SIIT.
Arvutamismäng "Orav korjab...
  • −25%
19,46 € 25,95 €
Arendab laste aritmeetilisi oskusi, arvutamist 10 piires, numbrite grupeerimist, matemaatilist sõnavara, haldama koguseid(jaga võrdselt, võrdle jms). Lisaks arendab see mäng laste sotsiaalseid ja emotsionaalseid oskusi ning soodustab kõne arengut.
Mänguasjad

Õppemäng "pikem-lühem"

03639
29,10 €
Mängu saavad mängida korraga kaks last. Veereta täringut ning vastavalt värvile aseta oma hiirele "saba" jupp. Võidab see, kes saab hiire saba enne lõpuni valmis. Mäng õpetab termineid pikem/lühem, õpetab värve. 
12,70 €
Pakis 2 mängualust ning 14 mustrikaarti. Mängu eesmärgiks on seada alusel pallid mustrikaartide järgi õigesti. Võimalik mängida üksi või kahekesi võistlusena. Arendab käe ja silma koostööd ning loogilist mõtlemist.
Õppemäng "ARVUTAMINE KAHELE...
Viimased tooted laos
47,50 €
See mäng pakub mitmeid erinevaid ja üksteist täiendavaid mänguviise: lugemine, sobitamine, gruppide moodustamine. Märkide käsitlemisega õpivad lapsed erinevate numbrite esitlus viisidega. Eesmärgid: ·         Objektide loetlemine grupis ·         Gruppide moodustamine ette antud koguse järgi ·         Numbrite kokku sobitamine grupiga
kaardimäng "Joonista ja tunneta" TELLIMISEL
  • −10%
21,51 € 23,90 €
Mängu käigus peab laps aru saama mis kujund tema seljale joonistatakse. Vanusele 4 ja vanem Videojuhendi leiate SIIT.
Mänguasjad

Tunnetamise mäng kotiga

337133
37,50 €
Komplektis on 24 erinevat puidust kujundit, mis tuleb õigetele kartongist alustele asetada. Ühe aluse suurus 8x8cm. Kujundid ja alused on liigitatud neljas erinevas värvis. Kaasas puuvillane kott. 
Õppemängud

Õppemäng "PULGAKOMMID"

90012
40,20 €
Komplekti kuulub 30 värvilist "pulgakommi" suuruses 2*9cm, 4 plastikust juhendikaarti 12*18cm. Mängul on mitu erinevat mängimisviisi- saab mängida doominod, saab asetada samasuguseid pulgakomme juhendi kaartidele ( laps võrdleb ja otsib samasugust järjestust) , saab teha erinevaid kette samasugustest kujunditest jne. "Pulgakommid" on valmistatud kasepuust.
Kaardimäng "Otsi puuvilja" TELLIMISEL
  • −30%
17,47 € 24,95 €
Mängu saavad korraga mängida 2-4 last. Mängu eesmärgiks on enda näidiskaardiga võrreldes märgata milline puuvili on tavaliselt kaardilt puudu. Puuduolevaid puuvilju võib olla ka mitu. Mängu mängitakse võidu peale. Võidab see, kes on kõige tähelepanelikum ja kogub mängu lõpuks kõige rohkem nuppe.  Mäng arendab püsivust, keskendumisvõimet ning tähelepanu.
Mänguasjad

Magnetkell 36*30cm

06010
29,30 €
Magnetist kell mõõtudega 36*30cm. Kellal on kaasas ka magnetist seierid ning numbrid. Kellal saab näidata kahte aega korraga.
Kuvatakse 1–19 toodet (kokku 19)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.