Sorteerimismängud

45,50 €
Antud mäng tutvustab inimese 5 meelt- haistmine, kompimine, nägemine, maitsmine ning kuulmine. See on mõeldud keeleõppeks, sorteerimiseks ning lotomänguks.
Sorteerimismäng "Loomad"
Viimased tooted laos
Keeleõpe

Sorteerimismäng "Loomad"

305180
47,90 €
Mäng suurendab laste sõnavara, julgustab lapsi arutlema, seoseid looma ning loomi tundma. Komplektis on 4 alust, 20 juhendikaarti ning 50 sorteerimiskaarti.
39,90 €
Prügi sorteerimise mäng, lapsed saavad vastavalt õigele kategooriale ise esemed õigetesse kategooriatesse panna. Kaartidel on esemed reaalsete piltidega, laps õpib tundma ja nimetama erinevaid materjale ning esemeid. Kaasas kaks alust.
Õppemäng „Prügi sorteerimine“
  • −10%
35,55 € 39,50 €
Eesmärk on lastele näidata, kui suures mahus me prügi toodame ja mida saame meie teha, et seda vähendada. Tänapäeval on oluline jätkusuutlik areng, mis vastaks nüüdis aja vajadustele ning hoiaks Maad ka järgnevatele põlvkondadele nautimiseks. Sobib al 4 eluaastast
Õppemängud

Kaardimäng Toidu sorteerimine

96007
23,90 €
Mäng aitab arendada laste sõnavara toiduainete osas. Õpetab tervislike toitumisviise. Oma lihtsa ülesehituse pärast sobib kasutamiseks juba ka väiksemate lastega.  Võimalik sorteerida vitamiine meie laual. Võimalus mängida ka memory versioonis mälumängu.
Mänguasjad

lauamäng Sorteerime prügi

379076
38,60 €
Lauamäng, mis aitab õpetab lastele prügi sorteerimise põhitõdesid. Plastik, klaas, metall ja paber- missugused esemed millistesse konteineritesse käivad ? 
Kuvatakse 1–6 toodet (kokku 6)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.