PLAYMAGS magnetklotsid

Playmags magnetklotsid on pärit Inglismaalt ning  mujal maailmas tuntud, kui ühed parimad, tugevamad ja kvaliteetsemad klotsid. Klotside nurkades on lisakinnitused, mis tagavad lastele mängides turvalisuse. Magnetid mida klotsides kasutatakse on tugevad ning klotside konstruktsioon on tänu sisemistele plastikosadele eriti tugev ning vastupidav. 

117,99 €
Magnetklotside komplekt 150 osa. Kaasas kõik erinevad osad, mis pildil. Ühilduvad teiste samalaadsete magnetklotsidega nagu Connectix jt. Saab ehitada suuri ehitisi jms. 
Playmags magnetplaat 30*30cm
Toode tellimisega!
24,99 €
Suur magnetplaat mõõdus 30*30cm. Tänu sellele plaadile saavad lapsed ehitada erinevaid suuri ehitisi ja  vahekorruseid. Sobib kokku ka teiste firmade magnetklotsidega. Suur plaat koosneb 4*4 tavasuurusest klotsist, plaadi keskel jooksevad samuti magnetid. 
51,00 €
Magnetklotside komplekt 48 osa. Ühilduvad teiste samalaadsete magnetklotsidega nagu Connectix jt. KOmplektis erineva kujuga klotsid.
Magnetklotside komplekt 36 osa. Komplektis 18 ruudu kujulist seest tühja klotsi ja 18 klotsidesse lükitavat tähe- ja numbriplaati. Plaadid on kahepoolsed.   Klotsid ühilduvad teiste samalaadsete magnetklotsidega nagu Connectix jt. 
36,00 €
28 osaline lisakomplekt Playmags magnetklotsidele. Playmags klotsid ühilduvad ka kõikide teiste firmade magnetklotsidega. Komplektis lisaks ka kaarjad osad katuste ehitamiseks. 
27,00 €
15 erinevat magnetfiguuri, mis ühilduvad magnetklotsidega, et mängimine ning rollimängud veel lustlikumad oleksid. 
165,00 €
200 osaline magnetklotside komplekt, mis sisaldab lisaks klotsidele ka autot. Playmags magnetklotsid ühilduvad ka kõikide teiste firmade magnetklotsidega. 
Kuvatakse 1–9 toodet (kokku 9)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.