Avalehele

Magnetmäng „Värvid ja numbrid“
  • Uus
Toode tellimisega!
Arendavad õppemängud

Magnetmäng „Värvid ja numbrid“

388310
59,90 €
Komplektis on 4 mängualust(lepatriinu, kala, kilpkonn, tigu), 96 magnetnuppu, 2 puidust täringut. Iga loom mängulaual on jagatud 6 erineva värvi vahel, lapsed saavad mängulauda täita niisama või siis täringute abil(1 täring on värvidega, teine numbritega).
Punumismäng TISSACOLOR
  • Uus
Toode tellimisega!
Mänguasjad

Punumismäng TISSACOLOR

373793
29,90 €
Väga tugev punumismäng puidust alusel, kaasas ka õppekaardid ning 9 punumisriba. Puidust alusel olevad ribad on tugevast kummist, punumisribad tugevast tekstiilist.
pärlimarkerid 2 värvi*30 ml...
  • Uus
Pärlipliiatsitega saab lihtsalt teha 3D pärlikestest kauneid ornamente ja mustreid kaunistades nii erinevaid pindu. Need sobivad lisaks paberile ka klaasil, erinevatel kangastel ja ka puidul kasutamiseks. Pakendis kuld ja hõbe
Värvipliiats Infinity 24 tk.
  • Uus
Värvipliiatsid

Värvipliiats Infinity 24 tk.

16016
5,60 €
Uuenduslikud värvipliiatsid, mis kestavad 10 korda kauem kui harilikud värvipliiatsid. Neid ei ole tarvis teritada, need muutuvad kasutamise käigus ise teravaks. Kolmnurkse kujuga vars on kergem käes hoida ning originaalne ja patenteeritud disain võimaldab joonistada mõlema poolega.100% pliiatsid, 100% kasutatavad, 0 prügi. Tootja: Maped Prantsusmaa
Loto- ja sorteerimismäng...
  • Uus
45,50 €
Antud mäng tutvustab inimese 5 meelt- haistmine, kompimine, nägemine, maitsmine ning kuulmine. See on mõeldud keeleõppeks, sorteerimiseks ning lotomänguks.
Sorteerimismäng "Loomad"
  • Uus
Keeleõpe

Sorteerimismäng "Loomad"

305180
47,90 €
Mäng suurendab laste sõnavara, julgustab lapsi arutlema, seoseid looma ning loomi tundma. Komplektis on 4 alust, 20 juhendikaarti ning 50 sorteerimiskaarti.
Playmags magnetklotside...
  • Uus
Toode tellimisega!
Magnetklotside komplekt 80 osa. Komplektis 40 ruudu kujulist seest tühja klotsi ja 40 klotsidesse lükitavat tähe- ja numbriplaati. Plaadid on kahepoolsed.   Klotsid ühilduvad teiste samalaadsete magnetklotsidega nagu Connectix jt.
Pürograafia-aparaat
  • Uus
23,90 €
Pürograafia-aprataat, 6 põletuotsa ja 3 põletustempli otsa, mis on mõeldud puidule, korgile ja nahale põletamiseks. 
Pildikaardid loomad +...
  • Uus
Komplektis on 14 röntgenpilti ning 14 looma pilti vastavalt röntgenile. Tugevad ja kvaliteetsed pildid imetajatest, roomajatest, kahepaiksetest, kaladest ning lindudest.
Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 2602)
Product added to wishlist

Me kasutame küpsiseid. Kui sa kasutad lehte edasi, eeldame, et oled sellega nõus.